Producenci
Informacje o firmie

Strona sklepu AkumulatoryExpert

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony która została stworzona tak aby jak najłatwiej można było dobrać akumulator do posiadanego przez Państwa pojazdu czy urządzenia. Firma AkumulatoryExpert.pl została założona z pasji do akumulatorów i tę pasję realizujemy w kontaktach z Klientami, poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz fachową pomocą przy doborze i montażu akumulatora. Doświadczenie jest oparte na pracy u jednego z największych światowych producentów akumulatorów oraz innych wiodących firmach rynku dolnośląskiego. Zebrana wiedza techniczna jak i znajomość rynku hurtowego i detalicznego, pozwoliły zweryfikować jakość akumulatorów na polskim rynku hurtowym i detalicznym, dlatego w szerokiej ofercie proponowanych akumulatorów oprócz marek rozpoznawalnych oferowane są również mniej znane a jednak nierzadko przewyższające parametrami ww. Oddając wybór akumulatora w nasze ręce dobierzemy produkt który zaspokoi Państwa oczekiwania.

Czym handlujemy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży wysokiej jakości akumulatorów rozruchowych do pojazdów mechanicznych (samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, maszyny rolnicze) jak i baterii pojemnościowych (łodzie, maszyny czyszczące, zabawki, campery, systemy solarne i UPS). Ponadto posiadamy w ofercie prostowniki i ładowarki  różnego rodzaju i przeznaczenia jak i akcesoria około akumulatorowe. Zaopatrujemy klientów na poziomie mini hurtu oraz detalu .

W naszym punkcie znajdziecie Państwo świeże i sprawdzone produkty renomowanych producentów jak Centra, Bosch, Varta, Inspirion, Optima, Fiamm, Banner, Exide, Megalight, Yuasa, Mercedes OE, Powerbat oraz inne lokalne marki jak Hammer, Eurostart, Maxbat, Arctica, Akcel, . Istnieje również możliwość realizacji indywidualnych zamówień innych marek, takich jak: MolL. Klienci nas odwiedzający uważają, że obecnie mamy chyba najszerszy wybór akumulatorów we Wrocławiu.

Inne usługi

W ramach sprzedaży oferujemy fachowe doradztwo techniczne oparte na 31 letnim doświadczeniu. Klienci mogą liczyć na pomoc w fachowym doborze właściwego produktu, ponadto kompleksowym sprawdzeniu instalacji elektrycznej oraz  montażu akumulatora w pojeździe. Klienci przyjeżdżający na kontrolę auta w trakcie i po gwarancji z zakupionym akumulatorem w sklepie stacjonarnym są obsługiwani bezpłatnie. Ponadto możesz nieodpłatnie zostawić każdy stary akumulator do utylizacji.

U nas wymienisz również akumulator w aucie nowej generacji, gdzie konieczne jest wprowadzenie do komputera samochodu informacji o nowym akumulatorze tzw. walidacji jak np. BMW, Audi, Peugeot oraz w samochodach z systemem start/stop gdzie BMS wymaga zakodowania nowego akumulatora. Ponadto przeprowadzamy analityczne badania akumulatorów metodą: obciążeniową, konduktancji i elektrochemiczną, oprócz tego wykonujemy regenerację baterii zasiarczonych (więcej w zakładce serwis). Na życzenie klienta dokonujemy również wymiany poza firmą na wcześniej ustalanych zasadach  ze zleceniodawcą.

Nasza firma posiada rekomendację firm Varta oraz  Exide/Centra.

Oprócz akumulatorów oferujemy szeroką gamę olejów firm: Castrol, Mobil, Shell, Motul, GM, Total, - inne oleje na zamówienie, ponadto: filtry, płyny,żarówki, pióra wycieraczek oraz inne akcesoria samochodowe. U nas zamówisz również części samochodowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własne dwa miejsca parkingowe (gdy wjeżdżając na parking sklepu widzisz na kopercie pachołek przestaw go na bok i śmiało zaparkuj to miejsce dla Ciebie)

Zapraszamy na zakupy

AkumulatoryExpert ul. Tęczowa 57 Wrocław Tel: 664 272 595, 694 474 525

Poniedziałek i czwartek, 9.00-18.00 wtorek, środa,piątek 9:00-17:00 sobota 9.30-14.00. Jeżeli godziny Ci nie pasują zadzwoń może będziemy mogli dopasować się do Twoich potrzeb. Jeżeli w dzień wolny od pracy sklepów masz awarię akumulatora zadzwoń postaramy się pomóc.

Sprzedaż wysyłkowa

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, lecz w przypadku niektórych produktów jest to możliwe dotyczy to marek: Fiamm, Megalight, Varta, Banner Optima, Bars, Eurostart, Haze - zamiar zakupu na odległość wcześniej skonsultuj ze sprzedawcą, gdyż wysyłka wiąże się dodatkowym kosztem transportu.

Tu jesteśmy-kliknij link:

 https://www.google.pl/maps/place/AKUMULATORYEXPERT.PL/@51.1035936,17.0300435,13z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xe087a3a4534fcd4f

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl