Producenci
Informacje o firmie

Strona sklepu AkumulatoryExpert.pl

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony która została stworzona tak aby jak najłatwiej można było dobrać akumulator do posiadanego przez Państwa pojazdu czy urządzenia. Firma AkumulatoryExpert.pl została założona z pasji do akumulatorów i tę pasję realizujemy w kontaktach z Klientami, poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz fachową pomocą przy doborze i montażu akumulatora. Doświadczenie jest oparte na pracy u jednego z największych światowych producentów akumulatorów oraz innych wiodących firmach rynku dolnośląskiego. Zebrana wiedza techniczna jak i znajomość rynku hurtowego i detalicznego, pozwoliły zweryfikować jakość akumulatorów na polskim rynku hurtowym i detalicznym, dlatego w szerokiej ofercie proponowanych akumulatorów oprócz marek rozpoznawalnych oferowane są również mniej znane a jednak nierzadko przewyższające parametrami ww. Oddając wybór akumulatora w nasze ręce dobierzemy produkt który zaspokoi Państwa oczekiwania.

Czym handlujemy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży wysokiej jakości akumulatorów rozruchowych do pojazdów mechanicznych (samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, maszyny rolnicze) jak i baterii pojemnościowych (łodzie, maszyny czyszczące, zabawki, campery, systemy solarne i UPS). Ponadto posiadamy w ofercie prostowniki i ładowarki  różnego rodzaju i przeznaczenia jak i akcesoria około akumulatorowe. Zaopatrujemy klientów na poziomie mini hurtu oraz detalu .

W naszym punkcie znajdziecie Państwo świeże i sprawdzone produkty renomowanych producentów jak Centra, Bosch, Varta, Inspirion, Fiamm, Banner, Exide, Vesta Forse, Megalight oraz inne lokalne marki jak Hammer, Eurosstart, Unitech, Bars, Arctica, Akcel, Black Power. Istnieje również możliwość realizacji indywidualnych zamówień innych marek, takich jak: Yuasa, MolL, Optima. Klienci nas odwiedzający uważają, że obecnie mamy chyba najszerszy wybór akumulatorów we Wrocławiu.

Inne usługi

W ramach sprzedaży oferujemy fachowe doradztwo techniczne oparte na 28 letnim doświadczeniu. Klienci mogą liczyć na pomoc w fachowym doborze właściwego produktu, ponadto kompleksowym sprawdzeniu instalacji elektrycznej oraz  montażu akumulatora w pojeździe. Klienci przyjeżdżający na kontrolę auta w trakcie i po gwarancji z zakupionym akumulatorem w sklepie stacjonarnym są obsługiwani bezpłatnie. Ponadto możesz nieodpłatnie zostawić każdy stary akumulator do utylizacji.

U nas wymienisz również akumulator w aucie nowej generacji, gdzie konieczne jest wprowadzenie do komputera samochodu informacji o nowym akumulatorze tzw. walidacji jak np. BMW, Audi, Peugeot oraz w samochodach z systemem start/stop gdzie BMS wymaga zakodowania nowego akumulatora. Ponadto przeprowadzamy analityczne badania akumulatorów metodą: obciążeniową, konduktancji i elektrochemiczną, ponadto wykonujemy regenerację baterii zasiarczonych (więcej w zakładce serwis). Na życzenie klienta dokonujemy również wymiany poza firmą na wcześniej ustalanych zasadach  ze zleceniodawcą.

Nasza firma posiada rekomendację firmy Exide/Centra.

Oprócz akumulatorów oferujemy szeroką gamę olejów firm: Castrol, Mobil, Shell, Motul, GM, Total, Orlen- inne oleje na zamówienie, ponadto: filtry, płyny, pióra wycieraczek oraz inne akcesoria samochodowe. U nas zamówisz również części samochodowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własne dwa miejsca parkingowe (gdy wjeżdżając na parking sklepu widzisz na kopercie pachołek przestaw go na bok i śmiało zaparkuj to miejsce dla Ciebie)

Zapraszamy na zakupy:

AkumulatoryExpert ul. Tęczowa 57 Wrocław Tel: 664 272 595, 694 474 525

Poniedziałek-piątek, 9.00-17.00 sobota 9.30-13.30. Jeżeli godziny Ci nie pasują zadzwoń może będziemy mogli dopasować się do Twoich potrzeb. Jeżeli w dzień wolny od pracy sklepów masz awarię akumulatora zadzwoń postaramy się pomóc.

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, lecz w przypadku niektórych produktów jest to możliwe dotyczy to marek Fiamm, Megalight, Varta, Bars,Eurostart, Haze - zamiar zakupu na odległość wcześniej skonsultuj ze sprzedawcą.

Tu jesteśmy-kliknij link:

 https://www.google.pl/maps/place/AKUMULATORYEXPERT.PL/@51.1035936,17.0300435,13z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xe087a3a4534fcd4f

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl